pondělí 13. října 2014

Blog hop trochu jinak... A 'Something Different' Blog Hop 

Byla jsem oslovena, zda bych se zúčastnila  projektu nazvaného A ´Something Diffrent´ Blog Hop". Řekla jsem si, že je to zajímavá věc a proto jsem výzvu od Katy scrap  přijala.

Akci A ´Something Diffrent´ Blog Hop",  začala Jessy Christopher. Smyslem je seznámit ostatní s tvorbou určité scrapařky.


 1. Na čem právě pracuji?
Momentálně mám rozděláno několik projektů a vůbec nevím kdy je dokončím. Je to album pro vnoučka, cestovní deník a také projekt life, tam mám skluz už dva měsíce. Né, že by se mi na nich nechtělo pokračovat, ale vždy do toho něco vleze a ostatní musí počkat.  Pomalu se blíží vánoce, tak je čas na přání, krabičky a mám tu ještě jednu věc, která nevím jestli se podaří.Project life
 Vánoční překvapení.
2. Jak dlouho mi trvá vytvořit projekt?
Moc času na tvorbu mi nezbývá většinou tvořím o víkendu, nejlepší je to ráno, když všichni ještě spí a já mám klid.  Občas i po večerech. Také  záleží na tom co konkrétně tvořím, pokud jde o zakázku snažím se jí dokončit co nejdříve a samozřejmě pečlivě. Nejdéle mi trvá vytvoření stránky, ta mi leží nedodělaná třeba i týden.

Krabička z pivních tácků.


3. Co jsou právě teď mé nejoblíbenější věci, které používám k tvorbě? 
Jelikož tvořím převážně krabičky a obaly pro fotografky je to řezačka, pěkný papír, lepicí páska a nějaké výseky. Oblíbené mám razítka s českými nápisy od Kety.
4. Jak vypadá tvůj kreativní proces?
Největší oříšek je vybrat tu správnou fotku, papír a potom vše dát dohromady.  Když vím co chci vyrobit je to jednoduché, připravím vše co je potřeba a pak to jde samo, při práci nejsem moc pořádná, takže na stole nahromadím spoustu věcí, které se hodí i do jiných projektů. Nejhorší je to vše potom uklidit. Je to práce, kterou ráda odložím, ale protože mám stůl v obývacím pokoji, uklidit prostě musím.


5. Jak a čím se inspiruješ?
Inspiruji se vším co mi padne do oka, vidím krabičku a přestavuji si ji vyrobenou z krásné čtvrtky doplním ozdobou a je to. Líbí se mi i barevné paletky. Jelikož velké stránky mi moc nejdou,  tvořím  podle sketchů, liftů. Hodně inspirace se najde na printerestu a i YouTube. Hodně mě inspirují i společné tvořivé setkání.

Barevné paletky.


 Stránky podle sketchů od Creative Scrappers6. Jaký je tvůj osobitý styl?
Nemohu posoudit jaký je můj styl. Určitě je jednoduchý, neumím používat hodně ozdob a styl vintage.
Je mi moc líto, ale nesehnala jsem nikoho, kdo by mohl pokračovat, jelikož všechny tvořilky, které znám svůj blog hop už napsaly.

Děkuji za nahlédnutí a přeji krásné podzimní dny, která vás budou inspirovat k tvoření.

                                                                                                                                     Martina

 

Žádné komentáře:

Okomentovat