neděle 15. listopadu 2015

Papercards.cz challenge 3.

Děkujeme vám všem, kteří se účastní našich soutěžních výzev a pamatujte, že kdo nic netvoří, nic nevyhraje :-) Ve 2. challenge jsme společně tvořili podle sketche a třetí kolo také nebude výjimkou. Sketch pro nás připravuje KETA. Moc děkujeme!


   
Sketch pro challenge č.3 
Vítězka challenge č.1 a hostující designerka JitkaKlimíčkováSponzorem pro třetí kolo challenge je ScrapArt - specializuje se na maloobchodní prodej pomůcek a materiálu na výrobu netradičních fotoalb – SCRAPBOOK, cardmaking - výroba přáníček a jinou kreativní tvorbu. 


  Výhra je opět velmi lákavá, proto neváhejte, tvořte a posílejte příspěvky do challenge. Co je ve hře? Ssada čtvrtek 6 x 6" - Mirabelle Santoro, sada čtvrtek A4 - Mirabelle Santoro, samolepky 3D - Mirabelle Santoro, sada blahopřání a obálek 5x7" 24 ks - Mirabelle Santoro, balení svorek Bo Bunny kovové ozdoby, Bo Bunny flitry lepidlo tekuté - Original Tacky Glue, lepidla v tyčince a oboustranná lepící páska
Pravidla pro challenge č.3:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28.11.2015
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29.11.2015
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz,kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Užijte si tvoření s Papercards.cz!!!


Žádné komentáře:

Okomentovat